logo

05 Aralık 2018

AK PARTİLİ RIDVAN EŞİN, SÖKE’DE

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ BİZİM İŞİMİZ

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Eşin, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacaklarını belirterek, “Gönül belediyeciliği bizim işimiz” mesajı verdi.

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Eşin, çalışmaları kapsamında Aydın’ın ilçelerine ziyaretlerini sürdürüyor.
Daha önce Aydın’ın ilçelerinde parti teşkilatlarını ziyaret eden Eşin, şimdi de Aydın’ın ilçelerinde sokakları gezerek, vatandaşla bir araya geliyor.
Söke’de vatandaşlarla sohbet eden Rıdvan Eşin, verimli tarım topraklarına sahip Söke’nin tarihi ve doğal güzelliklerine dikkat çekti. Eşin, Söke’nin tarımın yanında turizmde de adından söz ettirir bir ilçe olması için projeler hazırladıklarını anlattı. Eşin, Türkiye’nin pamuk ambarı Söke’de pamuğun işlenmesi, tanıtılması ve pazarlanması ile ilgili uluslararası çalışmalar planladıklarından bahsetti.
Söke’nin alt ve üst yapısını inşa ederek yaşam standardını yükselteceklerini anlatan Rıdvan Eşin, “Gönül belediyeciliği bizim işimiz. Çalmadık kapı bırakmayacağız inşallah” dedi.

Share
192 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ