logo

ASKİ EFELER’DE HIZ KESMİYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü il genelinde yaptığı çalışmalarının sayısını günden güne artırıyor. Faaliyetlerin yoğun olarak sürdüğü ilçelerin başında gelen Efeler’de Kemer Mahallesi Ayko 3. Cadde ile Dalama Mahallesi Atatürk Caddesi’nde asfaltlama işlemden önce içmesuyu şebekesi yenileme çalışması gerçekleştiriyor. Ayko 1. Cadde ile Zeytinlik Caddesi’nde de içmesuyu şebeke yenileme çalışması öncesi hazırlıkların tamamlanmasının ardından içmesuyu şebeke hattı yapımına başlanacak.

AŞIRI YAĞIŞLARDA YAŞANAN ÇİLE SON BULACAK

ASKİ ekipleri, içmesuyu şebeke hat yapımlarının yanı sıra ilçenin çeşitli noktalarında yağmur suyu çalışmaları da yaparak, aşırı yağışlarda yaşanan mağduriyetleri önlemek için kolları sıvadı. Bu çerçevede Güzelhisar Mahallesi Albay Şefik Caddesi ve Garaj Caddesi üzerinde 1770 metre yağmursuyu anakolektör hattı yapımını sürdürüyor. Çalışma tamamlandığında bu mevkide yaşanan yağmursuyu sorunu son bulacak.

VATANDAŞLARDAN ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Çalışma yapılan mevkilerde faaliyetleri takip eden vatandaşlar Büyükşehir ve ASKİ’nin hizmetlerden memnun olduklarını dile getirerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ettiler.

 

 

Share
1106 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ