logo

ATÇA HAL TESİSİ’NİN TEMELİ ATILDI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Atça Hal Tesisi’nin temelini düzenlenen törenle attı. Temel atma törenine, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, mahalle muhtarları, üreticiler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Sultanhisarlıların yoğun ilgisi ile tören alanına gelen Başkan Çerçioğlu vatandaşlarla tek tek tokalaştı. Her gittiği yerde olduğu gibi Atça’da da Başkan Çerçioğlu izdihamı yaşandı.

“SULTANHİSAR’A TOPLAM 21 MİLYON LİRALIK YATIRIM”

Temel atma töreninde konuşan Başkan Çerçioğlu, Sultanhisar’da olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Sizler çok şanslısınız. Çünkü Osman Başkan gibi bir belediye başkanına sahipsiniz. 2014 yerel seçimlerinde sizlere ne söz verdiysek yapıyoruz. Hizmet kervanımız her geçen gün büyüyor. Biz Aydın’ı ortak akılla yönetiyoruz. Millet hizmet ister, biz yaparız. Bugüne kadar Sultanhisar’a 21 milyon liralık yatırım gerçekleştirdik” dedi.

 “BİZİM İŞİMİZ AYDIN, GÜCÜMÜZ AYDIN”

Başkan Çerçioğlu, Aydın’ın her noktasına hizmet götürdüklerini belirterek, “Bizim işimiz Aydın, gücümüz Aydın. Siz isteyeceksiniz, biz yapacağız. Sizin için çalışmaya devam edeceğiz. Aydın’ın her noktasında yatırım ve hizmetlerimiz sürecek” diye konuştu.

ÇERÇİOĞLU MÜJDELER VERDİ

Atça Hal Tesisi temel atma töreninde Başkan Çerçioğlu, Atçalılara müjdeler verdi. Çerçioğlu’nun, “Buradan sizlere müjdeler vermek istiyorum. Bazıları buraya Turist Ömer gibi gelir, gider. Biz hizmet ederiz. Biz çok fazla konuşmayı bilmeyiz fakat hizmet denilince bizim üstümüze yoktur. Bir ay içerisinde iki tane futbol sahası, yüzme havuzu, düğün salonu, sosyal tesislerin temelini atmak için tekrar buraya geleceğiz. Bunların yanında Kavaklı Köy Pazarı’nı yakın zamanda açacağız. Atça bugüne kadar almadığı yatırımları bizimle birlikte aldı” sözleri, vatandaşlar ve üreticilerden büyük alkış aldı. Konuşmaların ardından Atça Hal Tesisi’nin temeline ilk harcın dökülmesi için Başkan Çerçioğlu ve beraberindekiler butona bastı.

 

 

 

Share
984 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ