logo

ÖDÜLLÜ AŞÇILAR BAŞKAN DEMİRAĞ’I ZİYARET ETTİ

Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, katıldıkları yemek yarışmasından ödüllerle döndüler. Öğrenciler, sertifikaları ve madalyaları ile Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ı makamında ziyaret ederek destekleri için teşekkür ettiler.

 

22-25 Şubat tarihleri arasında Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu tarafından bu yıl 16.’sı organize edilen Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, Beylikdüzü Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde yapıldı.

15 yıldır yapılan Türkiye’nin en büyük gastronomi yarışması ve festivali’ne katılan Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, girdikleri yemek yarışmalarından ödüllerle döndüler. Toplamda 7 gümüş, 8 bronz madalya kazanan öğrenciler ve öğretmenleri Coşkun Coşkuner ve Volkan Hamdi Bal ile soluğu Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ın yanında aldılar.
Desteklerinden dolayı Başkan Demirağ’a teşekkür eden, öğretmenler Coşkun Coşkuner ve Volkan Hamdi Bal, “Elde ettiğimiz başarılarda Başkamınız Gökhan Demirağ’ın katkısı çok büyük. Kendisine desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ise “Değerli öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi, böylesine önemli ve prestijli bir organizasyonda elde ettikleri başarılı sonuçlarından dolayı gönülden kutluyorum. Gençlerimizin ufuklarının açılmasına katkı sağlamak bizlere mutluluk veriyor. Gençlerimizin her zaman yanlarındayız” dedi.

Türkiye’nin en büyük gastronomi yarışması ve festivali’ne katılarak madalya alan Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri şu isimlerden oluştu;

Bilal Kurtuluş Bronz (Balık), Mustafa Güler Bronz (Balık), Ahmet Sezer Şanlıoğlı Gümüş/Gümüş (Balık-Makarna), Hande Sert Gümüş (Tatlı), İpek Yıldırım Gümüş/Gümüş (Tatlı-Grup), Hüseyin Can Kuluç Bronz/Bronz (Balık-Tatlı), Sertan Özel Merit (Balık), Sarp Doruk Erdem Gümüş (Grup), Ali Onat CİFTÇİ Gümüş (Grup), Yasin Can Erkuş Boş/Bronz (Balık–Makarna), Özge İvecek Bronz (Pizza), Burak Filiz Bronz (Pizza), Göktuğ Türker Merit (Balık)

Share
363 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ