logo

YEŞİL AY FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’yı Yeşil Ay Derneği Manisa Şubesi Başkanı ve yönetimi ziyarette bulunarak çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

Yeşil Derneği Manisa Şubesi Başkanı Salih Fulcun ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’yı makamında ziyaret etti.  Derneğin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren Dernek Başkanı Fulcun, 1-7 Mart tarihleri arasında etkinlikleri yapılan Yeşil Ay Haftası kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi ile yapılabilecek çalışmalar ve etkinlikler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ise, Yeşil Ay Derneği’nin faaliyetlerini takip ettiğini belirterek, çalışmaların başarıyla devam etmesi dileklerinde bulundu. Yalçınkaya, hafta kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak ellerinden geldiği kadar derneğin yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceklerini kaydetti.

Ziyarette Yeşil Ay Derneği Başkanı Salih Fulcun, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’ya dernekle ilgili hediye takdiminde bulundu.

Share
323 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ